fbpx ...

Dołącz do programu!

Możliwość dołączenia do programu kończy się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

W programie znajdziesz:

 • Jak skutecznie zarządzać Swoją firmą i realizować Swoje cele życiowe oraz biznesowe.
 • Jak zrealizować Swój unikalny plan strategiczny oraz zyskać czas dla najbliższych.
 • Jak ograniczyć stres związany z prowadzeniem biznesu.
 • Jak samemu uporządkować funkcjonowanie firmy.
 • Odpowiedź co musisz zrobić, aby odzyskać sprawczość i sens działania.
 • Gotowe  i tylko sprawdzone narzędzia biznesowe, które możesz wykorzystać od zaraz.
 • Odpowiedź, gdzie tracisz pieniądze w Swojej firmie i dlaczego tak dużo!
 • Jak pracować szybko i efektywnie.
 • Techniki zarządzania przedsiębiorstwem, które sprawdziliśmy w naszych projektach biznesowych.
 • Jak skutecznie negocjować, bez owijania w bawełnę.
 • Jak posługiwać się uniwersalnym językiem menadżerów.

a to nie wszystko!

Referencje

Co mówią o nas uczestnicy programu!

Sesje z Eytanem otworzyły mi oczy i pozwoliły spojrzeć na świat z innej perspektywy. Poznałam lepiej siebie, swoje mocne oraz słabe strony. Zrozumiałam tak naprawdę znaczenie słowa empatia. Dzięki tym spotkaniom poczułam, że mogę wejść na wyższy poziom swojego zawodowego rozwoju, przestałam odczuwać lęk i frustrację oraz zrozumiałam, ile trzeba dać od siebie, aby dostać to, co jest nam potrzebne. Sesje odbywały się w doskonałej partnerskiej atmosferze. Czułam, że mogłam wszystko powiedzieć, rozważać bez obaw każdy pomysł czy wątpliwość, która się pojawiała w moich myślach. Pytania, które zadawał Eytan poruszyły w moich myślach obszary, o których istnienie nawet nie wiedziałam. Miałam okazje mieć wgląd w siebie i przypomnieć sobie czego naprawdę w życiu pragnę.
Justyna Orpel
ATLAS fitness club
To, co mnie zainteresowało na samym początku, to fakt, że Eytan opowiedział historię przykładowego przedsiębiorcy, jego sukcesów i błędów oraz ciąg przyczynowo skutkowy, który niemal idealnie pasował do mojej historii. Na co dzień prowadzę agencję marketingu internetowego Scorise. Podczas programu mentoringowego zrewidowaliśmy dotychczasową misję, wizję i wartości firmy, a także miałem okazję zaprojektować przyszłość siebie w kontekście możliwości, jaką zarządzanie tą organizacją mi daje. Opracowaliśmy na nowo długoterminowy plan rozwoju przedsiębiorstwa, który wszystkie strategiczne zadania i projekty podporządkował nadrzędnemu celowi oraz określiliśmy sposoby monitorowania, w którym miejscu w realizacji tego planu znajduje się moja organizacja. Bez chwili namysłu jestem w stanie zarekomendować współpracę doradczą z Eytanem Dahanem przedsiębiorcom, którzy mają apetyt na więcej, chcą stworzyć liczącą się firmę i cenne byłoby dla nich wsparcie w wyborze priorytetów i określenia tego, co jest dla nich teraz najważniejsze.
Michał Toczyski
Scorise Agency Sp. z o.o.
W trakcie sesji coachingowych miałem okazję zauważyć gdzie marnuje się potencjał mojej firmy. Sesje z Eytanem umożliwiły mi rozszerzenie moich perspektyw i zauważenie gdzie powinienem zwiększyć swoje zaangażowanie i koncentrację; o dziwo to nie było tam, gdzie wcześniej myślałem. Dzięki rozmowom z Eytanem uporządkowałem moje myśli i zadania w taki sposób, że stały się one możliwe do zarządzania i realizacji. Kilka prostych wskazówek Eytana i byłem w stanie sam stworzyć plan strategiczny dla siebie i firmy. Teraz wiem, gdzie jestem i dokąd chcę dotrzeć. Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej zdałem sobie sprawę, że najcenniejszym zasobem jest czas i już go nie zmarnuję. Systematycznie pracuję z moim planem strategicznym, szlifuję jakość moich komunikatów w firmie i buduję efektywne relacje z zespołem. Wiem dokąd zmierzam i podejmuję o wiele bardziej przemyślane, ukierunkowane decyzje.
Łukasz Rosa
BR Wykładziny

dla kogo jest

Program kursu powstał z myślą o właścicielach małych i średnich przedsiębiorstw, szukających inspiracji biznesowych oraz chcących rozwijać swoją firmę.

Szkolenie przeznaczone jest również dla menedżerów wysokiego szczebla, którzy posiadają kilkuletnie doświadczenie
w prowadzeniu działalności, zarządzają zespołem i chcą się dalej rozwijać. 

30 dni - GWARANCJA SATYSFAKCJI

Nic nie ryzykujesz. Potraktuj to jako inwestycja w Siebie i firmę!

Masz 30- dni Gwarancji Satysfakcji. Co to znaczy? Jesteśmy przekonani, że ten program pomoże Ci już od pierwszych warsztatów wygenerować wartość dla Ciebie i firmy. Dlatego dajmy 100 % bezpieczeństwa.

Oto nadczym będziesz pracował:

Zawartość programu Business Class Masters’ Workshop™

1. Esencja Biznesu

Będąc w biegu każdego dnia, często nie masz czasu na zastanowienie się nad najważniejszymi tematami własnego życia. W tym module będziesz miał okazję do zastanowienia się nad rolami, które pełnisz w życiu i biznesie. Okazję do tego, by zauważyć, jaki jest tego efekt. Dzięki temu z łatwością ustalisz poprawne priorytety dla siebie i dla Twojej firmy.

2. Gdyby wszystko było możliwe

Wyobraź sobie, że wszystko w Twoim życiu jest możliwe. Wierząc w to, zastanów się gdzie chciałbyś być w perspektywie kilku lat do przodu od dzisiaj? Podczas trwania modułu stworzysz efektywny i długoterminowy plan strategiczny, który zaprowadzi Cię tam, gdzie pragniesz być.

3. Twój zespół

W biznesie jak w sporcie. Jakość Twojej drużyny ma bezpośredni wpływ na Twoje osiągnięcia. Dlatego skupimy się na procesie rekrutacji, rozwoju i współpracy wewnątrz firmy, by stworzyć optymalne warunki do realizowania Twojego planu strategicznego.

4. Wyznacz swój cel

Jak osiągnąć to, czego naprawdę chcesz? Jak zostać na właściwym kursie? Tu właśnie zajmiemy się efektywnym wyznaczaniem celów, ich pomiarem i monitorowaniem. Wszystko po to, abyś mógł efektywnie alokować zasoby i zapewnić sobie osiągnięcie sukcesu.

5. Finanse dla niefinansistów

Każdy biznes jest mierzalnym finansowo. To ile przychodów generuje ponad kosztami oraz efektywność windykacji należności, definiuje rentowność Twojego biznesu. Dlatego tu właśnie skupimy się na księgowości oraz przepływach finansowych po to, abyś mógł z większą pewności kierować Swoim biznesem, aż osiagniesz oczekiwane wyniki.

6. Negocjacje i konflikty

Nierozłącznym elementem prowadzenie każdego biznesu jest negocjacja i rozwiązywanie konfliktów. Nauczymy Cię jak prowadzić skuteczne negocjacje i porozumiewać się z innymi, by praca w Twojej firmie stała się efektywniejsza, skuteczniejsza i przyjemniejsza dla wszystkich stron zaangażowanych.

7. Przewaga nad konkurencją

Nie sztuką jest sprzedawać jak najtaniej i czekać na pieniędzy w nieskończoność. Nie jest również Twoim celem sprzedawać usługi lub produkty każdemu, kto chce je kupić. Pokażemy Ci jak stworzyć Twoje USP i opracujemy metody wyprzedzania konkurencji, abyś mógł ze spokojem obsługiwać Twoich optymalnych klientów.

8.Psychologia sprzedaży

Kiedy wszystko w firmie jest poprawnie ułożone, niezbędnym elementem rozwoju i realizacji celów strategicznych jest sprzedaż. Zajmiemy się tematem sprzedaży — trudnościami i znaczeniem w firmie po to, byś bez stresu realizował Swoje cele sprzedażowe.

9. Zarządzanie projektami i procesami

Plany są planami, cele są celami a do ich realizacji potrzebujesz efektywnie zarządzać poszczególnymi obszarami firmy. Zajmiemy się tematyką efektywnego realizowania planu strategicznego, podejście procesowe i projektowe po to, abyś z pewnością prowadził swoją firmę tam, gdzie sobie zaplanowałeś.

10. Rola lidera

Każda organizacja, każda grupa potrzebuje lidera, by móc zaangażować się i skutecznie realizować wszelkie cele organizacyjne. Powiemy Ci jak stać się liderem w Twojej firmie, zainteresować i zaangażować Swój zespół do efektywniejszych działań.

11. Dobre nawyki systemowe

Sama wiedza nie wystarczy. Same plany nie zrealizują się i nie przyniosą efektów. Bycie skutecznym osobiście i firmowo wymaga kreowania nowych nawyków, które umożliwią realizacji planów. Pokażemy Ci dobre praktyki i nawyki, które zagwarantują rozwój w Twojej firmie.

12. Droga do doskonałości

Wielki sukces nie jest jedynym punktem w czasie. Sukces jest nieskończonym procesem doskonalenia samego siebie oraz Twojego zespołu. Wykorzystamy komunikację i konstruktywny feedback w celu osiągnięcia doskonałości operacyjnej.

13. Work-life balance

Wiedząc, że wszystko idzie zgodnie z Twoim planem, biznes się rozwija, potrzebne będzie Ci określenie poszczególnych obszarów i granic pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym. Zajmiemy się odpornością psychiczną menadżera. Nadamy sens i znaczenie wszystkiemu, co omówiliśmy do tej pory i przygotujemy Cię do wyjścia na szerokie wody.

Czy jest inna droga?

Możesz uczestniczyć i obejrzeć setki nagrań szkoleń, warsztatów, np. na YouTube, przeczytać setki stron biznesowych poradników, a nawet pójść na studia podyplomowe czy MBA. Tylko to potrwa, czy masz tyle czasu?

W tym kursie dostaniesz wyselekcjonowaną wiedzę oraz sprawdzone narzędzia biznesowe od profesjonalistów, które mają ułatwić i przyspieszyć rozwój Twojej firmy. 

Dołącz już teraz!

Kurs On-line

Business Class Masters’ Workshop™ On-line

997 zł (z VAT)

Standardowa cena: 8 888 zł (z VAT)

Możliwość dołączenia do programu kończy się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Eksperci programu

Eytan_Dahan
Eytan Dahan Konsultant strategiczny
Wieloletni, doświadczony przedsiębiorca, coach, mentor i doradca strategiczny.
Łukasz_Krupa
Łukasz Krupa Konsultant doskonalenia organizacji i procesów
Przedsiębiorca oraz doświadczony ekspert w doskonaleniu procesów i zarządzaniu organizacją.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile trwa program Business Class Masters" Workshop?

Szkolenie składa się z 13 modułów biznesowych. W ramach modułów pracujesz indywidualnie, wykorzystując specjalne arkusze warsztatowe, które są przypisane do każdej lekcji. To od Ciebie zależy jak się zaangażujesz i ile czasu zajmie Ci kurs. 

Czy mogę liczyć na wsparcie w czasie realizacji poszczególnych modułów programu?

Tak! Zdecydowanie w każdej chwili możesz napisać do naszego doradcy — Eytana. Masz możliwość również wziąć udział w Mastermind Challenge, gdzie będziesz mógł podzielić się swoimi doświadczeniami biznesowymi. Podczas spotkania inni przedsiębiorcy pomogą i zainspirują Cię do działania.

Jak przebiega program BCMW?

Moduły BCMW oraz nagrania warsztatowe znajdują się na naszej platformie e-learningowej. Przy zakupie programu, otrzymasz hasło i link do platformy. Po ukończeniu każdej lekcji, zostanie aktywowana następna. Po zakończeniu modułu, po tygodniu automatycznie aktywuje się dostęp do kolejnej części programu BCMW.

Jakie są dodatkowe koszty?

Nie ma żadnych, dodatkowych kosztów. Wszystkie materiały są w cenie kursu widocznej na stronie internetowej.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Oczywiście. W formularzu należy zaznaczyć opcję „Proszę o wystawienie faktury„, a następnie podać dane. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie i zostanie wysłana do Ciebie mailem.

Chcesz o coś zapytać?

Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas na adres mailowy: kontakt@businessclassmasters.com

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.