„NAJLEPSZYCH LUDZI UFORMOWAŁO NAPRAWIANIE WŁASNYCH BŁĘDÓW”
WILLIAM SZEKSPIR

…. wiesz, że człowiek, aby być mistrzem w skali światowej, powinien trenować i poświęcić około 10,000 godzin intensywnej i  przemyślanej pracy.

Ty w Twoim biznesie chcesz również osiągnąć poziom mistrzowski. Chcesz się stać najlepszą wersją siebie i tak samo ma  być z Twoimi współpracownikami, by efektywnie obsługiwać klientów i realizować cele firmowe.

„Trening czyni mistrza”, co oznacza, że trening, nauka i ćwiczenia mają być naturalnym elementem postępowania w Twojej firmie. Oznacza to również że rozumiesz, iż popełnianie błędów jest wbudowanym elementem osiągania mistrzowskiego poziomu we wszystkim. W biznesie nazywamy ten proces “doskonalenie” (doskonalenie się). Podejmujemy wyzwania, osiągamy efekty, analizujemy je. Zastanawiamy się, co możemy poprawić i podejmijmy następne próby. Powtórzmy ten cykl, tyle razy ile trzeba, aż do osiągnięcia oczekiwanych efektów.

Zapamiętaj, każdy popełnia błędy, Ty i ja także. Dlatego akceptuj popełnienie błędów, jako mechanizm przyspieszający rozwój. Podejdź do błędów jak do skarbu, który zawiera tajemnice do Twojego rozwoju.

Błędy dostarczają bardzo ważnych informacji o ludziach, procesach, o Tobie i o firmie.

Pokochaj swoje błędy, ucz się na nich, doskonal się i buduj pewność siebie.